Aký zmysel má inštalácia centrálneho vysávača?

Hlavná výhoda centrálneho vysávania spočíva v princípe jeho činnosti, t.j. centrálny vysávač iba odsáva nečistoty cez pevne zabudovaný potrubný rozvod do zbernej nádoby agregátu bez vírenia vzduchu v miestnosti.

Vzduch zbavený nečistoty t.j. vzduch ktorý nám naše tradičné vysávače fúkajú späť do miestnosti centrálny vysávač vyfukuje cez výfukovú klapku do vonkajšieho prostredia. Tradičné vysávače ktoré môžu mať teoreticky 99,9.. % účinnosť zachytávania prachových častíc, ale prefiltrovaný vzduch vracajú späť do miestnosti zvíria týmto vratným vzduchom prachové častice ktoré zostanú víriť v priestore.

 

Tento zvírený prach je obtiažne dostať zo vzduchu. Ďalšou výhodou je ľahšia manipulácia s ľahkou hadicou ktorá aj pri svojej štandardnej dĺžke okolo 9m po rozvinutí ľahko nasleduje Vaše kroky. Skutočnosťou že nemusíte dávať pozor aby ste bežným vysávačom neobili rohy miestností, zárubne či nábytku, ušetríte množstvo času, takže upratovanie centrálnym vysávačom Vám ušetrí min. 30% času. Za tento ušetrený čas sa Vám Vaša manželka môže o to viac venovať. Tiež minimálna hlučnosť ktorá vychádza z umiestnenia agregátu mimo obytný priestor je prínosom ktorý ocenia spolubývajúci, a tiež návštevníci penziónov a hotelov, kde časť hostí spí pritom ako upratovačka vysáva susednú izbu.

 

 


Sme nesmierne potešení že Vás môžeme oboznámiť
s novinkou vo svete centrálnych vysávačových
systémov značky CYCLOVAC.

Systém skrytej hadice - RETRAFLEX.

Ako to celé funguje si možete pozrieť na videu

 

 

Stiahnite si katalóg / cenník

Na tomto mieste si môžete stiahnuť aktuálnu verziu slovenského katalógu centrálnych vysavačov CYCLOVAC v PDF formáte.

katalóg CYCLOVAC 2018

 

katalóg SUPERVAC 2018

 

katalóg RETRAFLEX 2018

 

katalóg DECO VAC 2017

 

katalóg CYCLOVAC 2016

 

katalóg CYCLOVAC 2012

 

 

 

Katalóg v tlačenej forme Vám zašleme na požiadanie.

Cenová ponuka

Po zaslaní Vašej projektovej dokumentácie v PDF formáte Vám zdarma vypracujeme ponuku na montáž centrálneho vysávačového systému do Vášho domu, firmy, penziónu ...

>> Pošlite nám Váš projekt DOMU Cenová ponuka - centrálne vysávače