Systém centrálneho vysávanie je efektívny na upratovanie

Systém centrálného vysávania - jednoduchý na inštaláciu i použitie

Centrálne vysávače Cyclovac

Pozostáva zo sacieho agregátu (1) ktorý je zvyčajne umiestnený v garáži, suteréne alebo technickej miestnosti a potrubných rozvodov (5) centrálneho vysávania ukončených sacími zásuvkami (3) - prípojnými miestami pre vysávaciu hadicu. Sacie zásuvky sa umiestňujú strategicky tak, aby s jedného miesta bolo možné vysávanie viacerých miestností. Takéto miesta sú obyčajne chodby, haly a pod. Ďalšími alternatívami zásuviek sú Vacpan (4) - kuchynská štrbinová zásuvka, Vacpan 2 - kombinácia klasickej zásuvky na hadicu s lištou umožňujúcou odsávanie metlou nametenej nečistoty od podlahy (zvyčajne sa využíva v blízkosti krbu alebo na chodbách).

Ďalším koncovým zariadením je VROOM - zabudovateľný box so samonavíjacou hadicou do skrinky kuchynskej linky a pod..., DRAWERVAC - sacia zásuvka na odsávanie omrviniek a nečistôt z pracovnej dosky skrytá v šuplíku. Jedinečnosťou značkou centrálnych vysavčov CYCLOVAC je systém skrytej hadice HIDE A HOSE (2), kde celá hadica je skrytá v potrubí centrálneho vysávania. Po otvorení zásuvky vytiahnutím potrebnej dĺžky hadice zaistíme hadicu v zásuvke, zapneme sanie a vysávame. Nakoniec odistením hadice v zásuvke podtlak vsaje hadicu do potrubných rozvodov, resp. zásuvky. Vypnutím vypínača sa agregát zastaví.

Sytém HIDE A HOSE vyžaduje špeciálne konštrukčné potrubné prvky a mimoriadne optimalizované trasy potrubných rozvodov. Odmenou za zvýšené náklady je ešte lepší komfort vysávania a odpadá priestor na skladovanie hadice.

 

 


Sme nesmierne potešení že Vás môžeme oboznámiť
s novinkou vo svete centrálnych vysávačových
systémov značky CYCLOVAC.

Systém skrytej hadice - RETRAFLEX.

Ako to celé funguje si možete pozrieť na videu

 

 

Stiahnite si katalóg / cenník

Na tomto mieste si môžete stiahnuť aktuálnu verziu slovenského katalógu centrálnych vysavačov CYCLOVAC v PDF formáte.

katalóg CYCLOVAC 2018

 

katalóg SUPERVAC 2018

 

katalóg RETRAFLEX 2018

 

katalóg DECO VAC 2017

 

katalóg CYCLOVAC 2016

 

katalóg CYCLOVAC 2012

 

 

 

Katalóg v tlačenej forme Vám zašleme na požiadanie.

Cenová ponuka

Po zaslaní Vašej projektovej dokumentácie v PDF formáte Vám zdarma vypracujeme ponuku na montáž centrálneho vysávačového systému do Vášho domu, firmy, penziónu ...

>> Pošlite nám Váš projekt DOMU Cenová ponuka - centrálne vysávače